+90242 424 82 91
Sosyal Medya Hesaplarımız

Biz Kimiz?

Anasayfa » Biz Kimiz?

İnterAgri, Türk tarım sektörüne güvenilir, kaliteli ve sürekli hizmet verebilmek amacıyla 2006’da Antalya’da kurulmuştur. Müşteri odaklı politikası ve disiplinli çalışma prensibiyle kısa sürede pazarın gereksinimlerine karşılık vererek bulunduğu bölgede hızla artan gübre talebinin karşılanmasına katkı sağlamış ve sektörde söz sahibi bir firma haline gelmiştir.

Tecrübeli yönetici ve mühendislerden oluşan ekibiyle dış kaynak bağlantılarını sürekli güçlendirip arttıran İnterAgri, ticaretin etik kurullarına gerekli önemi vererek, güvenilir bir isim olmuştur. Finansal gücü, prestijli ortaklıkları, profesyonel ekibiyle farklı sektörlerdeki üreticilerin ihtiyaçlarını karşılarken, müşterilerinin memnuniyetini, İnterAgri‘nin özverili ve disiplinli çalışmalarının en büyük motivasyon kaynağıdır.

İnterAgri, gübre üretim pazarlarında aktif faaliyet göstererek, müşterilerinin taleplerine göre çeşitli ürünler sağlamaktadır. Dünya piyasalarından temin ettiği birçok kimyasal üründe Türkiye piyasasının en büyük gübre üreticilerinden birisi konumundadır.

İnterAgri, tarım endüstrisinde dünyanın önde gelen üretici ve dağıtıcılarının mümessiliklerini gururla sürdürmektedir. Sektörün dinamizmine ve artan küresel rekabete daha iyi uyum sağlamak amacıyla genç, yenilikçi, dinamik kadrosuyla ve yeni müşterileriyle daha hızlı büyümeyi hedeflemektedir.